[ www.hasangoren.com :: www.bilardocum.com ]

 
     
       
       
  2. El Bilardo Masaları
2.
El bilardo masasında tercih edip, alıp sattığım markalar Zeki Bilardo ve Platin Bilardo'dur. 
Bu firmalar ülkemizde ve dünyada iyi derecede isim ve kariyer yapmış firmalardır. 2. El bilardo masalarının tüm bakımını yapıp satmaktayım. Aldığınız ikinci el bilardo masalarının geçirdiği işlemler sonucunda sıfır, yeni masa ayarında elinize ulaşacağını temin ederim.

2.El İkinci El ( Second Hand Billiard Table ) Bilardo Masası Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
2. el ( ikinci el-second hand billiard table ) bilardo masasının bilardo firmasının iyi bir bilardo markası olması gerekir. Örneğin; Zeki Bilardo veya Platin Bilardo’ nun ürünlerini ön safhada olması gerekmektedir. Bu bilardo firmalarından kastım ikisi de ülkemizde bilardo masası denince ilk aklımıza gelen bilardo masalarıdır. Bu firmaların 2.el ikinci el bilardo masalarını alınca hem yedek malzeme hem de bilardo markası oluğu için sizin açınızdan daha avantajlı olacaktır.2.el ikinci el bilardo masasının nakliyesi; bilardonun montajlı tamiri daha kolay olacaktır. Alınan 2.el ikinci el bilardo masasının yer tespiti de bilardo masasının her bir kenarından azami 150 cm aralık olmalıdır. Çünkü bilardo ıstakalarının standart boyu 140 cm olduğundan vuruş anında sizi zorlaması gerekmektedir. Aldığınız 2.el ikinci el bilardo masasına bilardo masası aydınlatma lambası takmak isterseniz bilardo lambasının bilardo masasına 80 cm yükseklikte olması gerekmektedir.

2.EL İKİNCİ EL BİLARDO MASASI ( SECOND HAND BILLIARD TABLE ) NAKLİYESİ
Alacağınız 2.el ikinci el bilardo masasının nakliyesi aslında çok hassastır.Özellikle almak istediğiniz bilardo masasının tam bir keşfini yapmanız gerekmektedir. Alacağınız 2.el ikinci el bilardo masasının daha önce zemin veya üst katlarında kurulu olup olmadığı, bilardo masasının kullanım yerinin evdeki bilardo masası, otel bilardo masası, bilardo salonlarındaki bilardo masası, konak ve yalı bilardo masası,sitedeki bilardo masası ve işyerindeki bilardo masası vb. özle mekanlarda bilardo masası olup olmadığı yapacağınız bu keşif ile ortaya çıkacaktır. Özellikle alacağınız 2.el ikinci el bilardo masasının profesyonel mi yoksa amatör bilardo masası mı olduğuna iyi karar vermelisiniz. Çünkü demek istediğim olay bilardo masasının ağırlığıyla ilgili bir husustur. Alacağınız 2.el ikinci el bilardo masası maç masası, olimpik bilardo masası profesyonel bilardo masası üç parça mermerden olup her bir bilardo mermerinin azami ağırlığı 380 kg’dır. Aldığınız 2.el ikinci el bilardo masası amatör bilardo masası ise her bir bilardo mermer ağırlığı azami 180 kg’dır. Bu bilardo masalarının mermerleri ne kadar sağlam görünse de aslında çok zayıftır. Onun için her aldığınız 2.el ikinci el bilardo masasının mermerleri ve diğer aparat ve aksesuarlarını mutlaka kontrol etmeden almayınız. 2.el ikinci el bilardo masasının nakliyesi halinde bilardo masasının mermerleri taşırken çok fazla hız yapmamaya dikkat ediniz. Çünkü en ufak bir sarsıntıda bilardo masasının mermerleri kırılabilir.
 
 
 
  Bilardo masalarını aynı zamanda evde, ofiste ve iş yerlerinde aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Devamı »  
 
     
Özel bilardo spor salonu açmak için gerekli olan yönetmelik bilgileri.
T.C. Başbakanlık ve Spor Genel Müdürlüğünün 15.10.1999 tarih ve 23847 Sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanan "ÖZEL BİLARDO SPOR TESİSLERİ" açma, işletme, kural ve standartları talimatı aşağıya çıkarılmıştır. Bilardo Spor Tesisi bir Eğitim Kurumu olarak aşağıda ki kural, standartlara, Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri yönetmeliğine Sağlık ve Sosyal yardım, çalışma, Maliye İçişleri Bakanlıkları, İmar ve Belediye mevzuatlarına [devamı...]
 
Bilardo hakkında genel bilgiler
 
   
 
 
  Etiketler  
  Bilardo'nun Tarihçesi Dünyada Bilardo Türkiye'de Bilardo Sarf Malzemeleri Istaka Tebeşir Kösele Uç Bant Toplar Online Bilardo Oyunu 3D Bilardo Bilgisayar Oyunu

 
 

Tüm hakları Hasan Gören'e aittir, sitedeki hiçbir döküman izinsiz kopyalanılamaz, kullanılamaz.
Copyright © 2010 www.hasangoren.com :: www.bilardobilardo.com :: www.bilardocum.com

1 Online 0 ziyaret